آموزشی

نشانه های تعمیر پکیج

نشانه های تعمیر پکیج

پکیج ها به زبان خودشان صحبت می کنند. آنها برای شما متنی ارسال نمی کنند یا یادداشتی عاشقانه را در یخچال نمی گذارند. معمولاً آنها بسیار ساکت هستند و خود را حفظ می کنند. تنها پیامی که احتمالاً دریافت خواهید کرد ، سیگنال SOS است که زمان تعمیر پکیج است. در اینجا نحوه برقراری ارتباط پکیج ها با ناامیدی خود آمده است:

بو: وقتی آب بدبو شد ، آن بو را به عنوان یک سیگنال خرابی در نظر بگیرید. این به شما اطلاع می دهد که تجمع باکتری های تند و زننده ای وجود دارد و احتمالاً زمان برای جایگزینی آند وجود دارد.

موارد اضافی: آیا “اضافات” کمی مانند آب رسوب در آب خود پیدا می کنید؟ این شناورها اطلاعات خوبی از آبگرمکن شما هستند که همه چیز خوب نیست. این یک درخواست خدمات معمول از یک تکنسین واجد شرایط بخاری آب است. آبگرمکن شما نیاز به یک برافروختگی دارد ، دقیقاً مانند نحوه عملکرد سم زدایی معمول توسط انسان.

Cold Shoulder: اگر در حال گرم شدن از آبگرمکن خود هستید و تنظیم ترموستات شما درست است ، شاید لازم باشد لوله ورودی آب را تعویض کنید. این لوله آب سرد را به پایین مخزن هدایت می کند. سن زیاد لوله می تواند منجر به شکننده شدن لوله و ترک خوردن یا شکستن آن شود. وقتی این اتفاق می افتد ، آب سرد به مخزن می ریزد و با آب گرم از طریق لوله های آب گرم شما مخلوط می شود.

بخار و سوختگی: اگر آب بیش از حد گرم باشد یا بخار از شیرهای آب یا بخاری آب خارج شود ، شما یک وضعیت جدی و بالقوه خطرناک بر روی دستان خود دارید. اگر ترموستات به درستی تنظیم شده باشد ، آبگرمکن شما در تلاش است تا به شما بگوید که به شیر و دما و فشار (T&P) خود نیاز دارد. این یک مکانیسم ایمنی است که فشار اضافی را که در داخل بخاری جمع می شود آزاد می کند. ترموستات را کم کرده و با ما تماس بگیرید. متخصصان لوله کشی در Water Heater Repair Katy به زبان آبگرمکن شما صحبت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.