دسته‌بندی نشده

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران

داشتن نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران برای آن دسته از عزیزانی که دارای کولر گازی هستند بسیار حائز اهمیت است. چرا که تعمیر کولر گازی را نباید به دست هر کسی بسپارند. اگر در تهران زندگی می کنید و نیاز دارید که از یک نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران کمک بگیرید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. کلینیک تاسیسات، متخصص در زمینه تعمیرات کولر گازی و تعمیرات پکیج آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

 

تعمیر کولر گازی چگونه است؟

قبل از انجام هر کاری بیان این نکته ضروری است که اگر کولر گازی شما با مشکل مواجه شد سریعا آن را خاموش کنید و چرا که باعث می شود دیگر بخش های کولر گازی نیز آسیب ببیند و قطعات حساس و گرانقیمتی نظیر کمپرسور می تواند خراب شود. جهت انجام تعمیرات کولر گازی پیشنهاد می کنیم به نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران مراجعه کنید. اما در صورتی که خودتان می خواهید کولر گازی را تعمیر کنید در ابتدا باید قبل از تعمیر عیب یابی کنید.

اگر کولر گازی با مشکلاتی نظیر بوی بد دادن، باد گرم زدن و … مواجه است، در وهله اول فیلترها را بررسی کنید. کثیفی فیلتر می تواند باعث بروز اختلالات اینچنینی شود. در این صورت فیلترها را بشویید و یا اینکه در صورت نیاز آن ها را تعویض کنید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران

در مرحله دوم برد کولر گازی باید بررسی گردد. در این مرحله بررسی کنید که همه ی قطعات سالم است. در نظر داشته باشید این یک کار تخصصی است و بهتر است که به نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران بسپارید. از مجموعه کارهایی که در این بخش انجام می گردد می توان به تعویض خازن، رگولاتور و … اشاره کرد.

مرحله سوم بررسی کمپرسور است. در صورتی که کمپرسور سوخته باشد که هزینه سنگینی را به همراه دارد و به همین دلیل توصیه می شود در صورت بروز هر گونه مشکل در ابتدا کولر گازی را خاموش کنید تا به کمپرسور آسیبی نرسد.

از دیگر مواردی که ممکن است کولر گازی به مشکل بخور گاز آن می باشد. در این حالت باید گاز کولر گازی شارژ شود تا مشکل به وجود آمده برطرف گردد. برای این کار می توانید از نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران کمک بگیرید.

نشت لوله های مسی و شیلنگ های رابط یونیت داخلی و یونیت خارجی نیز از دیگر مواردی است که باعث خرابی کولر گازی می گردد. در این حالت باید شیلنگ ها و لوله ها تعویض گردد و نشتی آن ها گرفته شود.

از دیگر قطعات مهم کولر گازی فن می باشد که هوای خنک را به بیرون منتقل می کند. در صورتی که فن دستگاه خراب باشد ممکن است با یخ زدگی کولر گازی روبرو شوید. در این حالت ممکن است فن سوخته باشد که نیاز به تعویض دارد و یا اینکه سیم های آن به دلیل فرسودگی از بین رفته باشد که باید آن را تعمیر کند.

 

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران | شمال تهران

کولر گازی یکی از لوازم پر کاربرد در منازل است که در صورت خرابی شرایط طاقت فرسایی را ایجاد می کند. در اکثر اوقات ممکن است کولر گازی شما به مشکل بخورد و برای تعمیر کولر گازی در شمال تهران نیاز به یک تعمیرکار داشته باشید. بهترین راه حل ما کمک گرفتن از متخصصین کلینیک تاسیسات است که در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند خود را به محل مورد نظر شما برسانند.

کسب اطلاعات بیشتر: نحوه سرویس پکیج ایران رادیاتور

چه زمانی به تعمیر کولر گازی نیاز داریم؟

در واقع هر زمان که حس کردید کولر گازی شما به درستی کار نمی کند نیاز به تعمیر و بررسی دارد. اگر بخواهیم به صورت دقیق تر به این سوال پاسخ دهیم، باید گفت رمانی که احساس کردید از کولر گازی بوی بدی به مشام می رسد، کولر گازی به درستی خنک نمی کند، کولر گازی یخ زده است و … می بایست نسبت به تعمیر و عیب یابی آن اقدام کنید.

 

خدمات تعمیرات کولر گازی کلینیک تاسیسات

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران در این شرکت توسط تعمیرکاران حرفه ای و مجرب صورت می پذیرد که در ادامه به برخی از این خدمات اشاره مختصری خواهیم داشت.

1. تعویض فیلترهای کولر گازی

2. تعمیر کمپرسور به صورت تخصصی

3. تعویض خازن و سایر قطعات روی برد به صورت تخصصی

4. گرفتن نشتی لوله‌های مسی

5. شارژ گاز کولر گازی در صورت به اتمام رسیدن آن

6. تعمیر و یا تعویض فن

7. تعویض ترموستات

8. سرویس دستگاه به صورت کل

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران

نمایندگی تعمیرات کولر گازی در تهران

سوالات متداول

علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی چیست؟

مهم ترین علت می‌تواند خرابی برد کولر گازی باشد و یا اینکه می‌تواند علت آن خرابی ترموستات باشد چرا که دما را به درستی تشخیص نمی‌دهد و یا سایر علت‌های دیگر که باید به درستی عیب یابی شود و سپس به تعمیر آن بپردازید.

چرا باد کولر گازی گرم است؟

علت این امر می‌تواند خالی شدن گاز کولر باشد که در این حالت باید گاز آن شارژ شود.
اگر علت باد گرم این نبود می‌تواند خرابی کمپرسور، نشتی لوله‌های مسی و … باشد که باید توسط متخصصین بررسی و تعمیر شود.

علت آب دادن کولر گازی چیست؟

علت آب دادن کولر می‌تواند نشت لوله‌ها باشد که باعث می‌شود کولر گازی آب بدهد که در این حالت باید قسمت‌هایی که نشتی دارند تعویض شوند.

چرا باد کولر گازی بوی بد می‌دهد؟

برای پاسخ این سوال باید بگویم که علت آن می‌تواند کثیف بودن فیلتر‌ها باشد که باید تعویض و یا تمیز شوند.
یکی دیگر از علت‌های آن می‌تواند مردن حیوانات موذی و کوچک درون یونیت خارجی باشد که برای تعمیر در این حالت باید آن را از یونیت خارجی، خارج کرده و یونیت را شستشو دهید.

چه زمانی برای تعمیر کولر گازی اقدام کنیم؟

در مواقعی که کولر گازی دچار مشکلات (یخ زدگی کولر گازی، عدم سرمایش مناسب کولر گازی، سر و صدای کولر گازی و…) شد، برای تعمیر آن اقدام کنید.

هزینه تعمیر کولر گازی چقدر است؟

هزینه تعمیر کولر گازی به عوامل مختلفی همچون نوع کولر گازی ( سامسونگ، ال جی، جنرال، اجنرال و … ) و همچنین علت خرابی دستگاه و نوع قطعات کولر گازی بستگی دارد، لذا کولر گازی ابتدا توسط کارشناس عیب یابی شده و سپس قیمت تعمیر آن به شما اعلام می‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.