آموزشی

نصب و عیب یابی پکیج بوتان در تهران

نصب و تعمیرات پکیج بوتان در تهران | نصب و تعمیرات پکیج بوتان

مرکز نصب و عیب یابی پکیج بوتان در تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. نمایندگی کلینیک تاسیسات همراه با کادری مجرب و تعمیرکاران حرفه ای در زمینه نصب و عیب یابیپکیج بوتان در تهران، تعمیرات کولر گازی در شمال تهران و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در خدمت شماست.

شما عزیزان در صورتی که با مشکل خرابی پکیج برخورد کرده اید می توانید از خدمات در محل و فوری ما برخوردار شوید. تنها کافیست با شماره های درج شده در بخش تماس با ما، تماس حاصل نمایید. متخصصین ما در اسرع وقت در محل حضور خواهند یافت.

 

مزایای پکیج بوتان

نصب و تعمیرات پکیج بوتان در تهران | نصب و تعمیرات پکیج بوتان

نصب و عیب یابی پکیج بوتان در تهران | نصب و تعمیرات پکیج بوتان

شاید پکیج بر خلاف سیستم حرارت مرکزی هنوز برای عده ای مردم قابل اطمینان نباشد ولی مزایای نصب و عیب یابی پکیج بوتان در تهران را نمی توان نادیده گرفت. در این بخش به برخی مزایای پکیج اشاره خواهیم داشت.

استقلال واحدهای ساختمان از نظر بی نیازی به موتور خانه و استقلال در هزینه های سرویس و نگهداری آن.

در صورت اجرای لوله کشی گاز مستقل و کنتور گاز جداگانه برای هریک از واحدهای ساختمان، از نظر پرداخت هزینه گاز هر واحد به صورت مستقل خواهد بود.

راندمان احتراق پکیج های گرمایشی نسبت به سیستم حرارت مرکزی بین دو تا سه برابر بیشتر است و این بدان معناست که برای تولید مقدار ثابت انرژی گرمایشی، مقدار مصرف گاز در سیستم حرارت مرکزی دو تا سه برابر بیشتر از پکیج گازی می باشد.

در صورت استفاده از پکیج گرمایشی نیازی به لوله کشی های قطور سیستم حرارت مرکزی شوفاژ از موتور خانه تا رادیاتور های شوفاژواحدها و پرت حرارتی لوله های مربوطه درطول مسیر نمی باشد. و در مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد.

حذف فضایی به نام موتورخانه در ساختمان

پیش از این هنگام ساختن یک ساختمان حتما باید فضایی برای موتورخانه در نظر گرفته می شد که علاوه بر اینکه فضای زیادی را اسغال می کرد معایبی را نیز به همراه داشت. سیستم های مرکزی سنتی چون انشعاب نداشتند، هزینه مصرف گاز باید به صورت ناعادلانه بین ساکنین هر واحد تقسیم می شد. همچنین به دلیل فاصله ای که موتورخانه از هر واحد داشت، هدررفت انرژی بسیار زیاد بود. اما با پیشرفت تکنولوژی و تولید پکیج های دیواری در سال 1372، برای اولین بار امکان استقلال واحدها و کاهش مصرف گاز فراهم شد. امروزه بیشتر ساختمان ها از پکیج به جای موتور خانه استفاده می کنند. پکیج های دیواری دارای آب گرم فوری بدون نیاز به انتظار برای گرم شدن و آب گرم دائم و تمام نشدی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. جهت نصب و عیب یابی پکیج بوتان در تهران شما عزیزان می توانید با کلینیک تاسیسات در ارتباط باشید.

 

نحوه عملکرد پکیج دیواری

پکیج دیواری در فصل زمستان آب گرم مربوط به مدار گرم کننده را تامین می کند. وقتی شیر آب گرم باز می شود با عبور جریان از سنسور فشار، این سنسور فعال شده و با ارسال فرمان به شیر برقی سه طرفه مدار رادیاتور موقتا قطع می شود و آب مدار گرم کننده از طریق لوله هدایت می شود.

در تابستان پکیج تنها نیاز به تامین آب گرم دارد بنابراین به هنگام باز شدن شیر آب گرم به صورت خودکار روشن می شود. به هنگام باز شدن شیر آب گرم فرمان روشن شدن مشعل از طریق میکروسوئیچ سنسور فشار و برد الکترونیک صادر می شود. آب گرم مصرفی با استفاده از مبدل حرارتی به سمت لوله ها هدایت می شود. با بسته شدن شیر آب گرم نیز دستگاه بلافاصله خاموش می شود. با نصب و عیب یابی پکیج بوتان در تهران در در خدمت شما عزیزان هستیم.

تماس با ما | نصب و عیب یابی پکیج بوتان در تهران

نصب و تعمیرات پکیج بوتان در تهران | نصب و تعمیرات پکیج بوتان

نصب و عیب یابی پکیج بوتان در تهران | نصب و تعمیرات پکیج بوتان

تیم خدماتی کلینیک تاسیسات 24 خریدار انواع پکیج و اسپیلت کارکرده به بالاترین قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه ، رفع ترکیدگی لوله و بازسازی کف ، نقاشی ساختمان گچبری ، پتینه کاری ، لندن کاری و… فروش و اجرای ایزوگام ، نصب سرویس و تعمیرات اسپیلت، اجرا وتعمیرات موتور خانه ، چیلرهای جذبی و تراکمی استخر ، لوله کشی سرد و گرم ، نصب و سرویس شیرآلات ، تیم 24 با کادری مجرب بصورت شبانه روزی همراه شما هست تا آرامش شما عزیزان فراهم شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.