آموزشی

خانه شما به چه سایز پکیج نیاز دارد؟

سایز پکیج

هنگامی که زمان تعویض آبگرمکن شما فرا می رسد، تعدادی از ملاحظات مختلف وجود دارد که باید بررسی شود. چه نوع سوختی را انتخاب می کنید؟ آیا فضای کافی دارید؟ باید بدون تانک می توان نصب کرد؟ با این حال، اگر پکیج از نوع ذخیره سازی را انتخاب کنید ، یکی از مهمترین فاکتورها سایز پکیج خواهد بود. شما باید، ظرفیت ذخیره آبگرمکن خود را انتخاب کنید و باید گزینه مناسبی برای خانواده شما باشد، مگر اینکه بخواهید دوش آب سرد بگیرید.

مطالعه بیشتر: عمر مفید پکیج چقدر است؟

تخمین های تقریبی برای اندازه مخزن ذخیره آبگرمکن بستگی به اندازه خانواده شما دارد. این شامل:

  • 1-2 نفر – پکیج 30 گالنی
  • 2-3 نفر – پکیج 40 گالنی
  • 3-4 نفر – پکیج 50 گالنی
  • 5+ نفر – پکیج 80 گالنی

در حقیقت یک خانه چهار نفره می تواند آب گرم کمتری نسبت به یک خانوار یک نفره داشته باشد. این واقعاً بستگی به میزان آب گرم مصرفی آنها در مدت زمان کوتاه دارد. اگر دوش های آب گرم به خوبی مدریت شوند، یک آبگرمکن کوچک می تواند به خوبی کار کند. با این حال ، اگر همه اعضای خانواده می خواهند صبح دوش آب گرم بگیرند، پس شما به یک آبگرمکن بزرگتر با درجه اول (FHR) بهتر احتیاج دارید، که در واقع مهمترین عاملی است که باید در نظر بگیرید.

رتبه بندی ساعت اول این است که یک آبگرمکن در طول یک ساعت چه مقدار آب می تواند بیرون بکشد، این کمتر از اندازه مخزن خواهد بود، اما به شما در محاسبه مقدار آبگرمکن گرم کمک می کند. از آنجایی که متوسط ​​دوش گرفتن حدود ده گالن طول می کشد، باید تعداد دوش گرفتن را در یک ساعت ضرب کنید و سپس یک جایگزین پکیج آب با درجه یک ساعت پیدا کنید تا با آن مطابقت داشته باشد.

آیا آبگرمکن شما لنگ یا قدیمی است به اندازه کافی برای نیازهای خانواده بزرگ نیست؟ آیا نیاز به تعمیرات پکیج شمال تهران دارید؟ ما می توانیم کمک کنیم امروز با ما تماس بگیرید تا ببینید چه کاری می توانیم برای کمک به شما در تهیه یک پکیج مناسب شما انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.