آموزشی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

مرکز تعمیر کولر گازی ال جی با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات کولرگازی بهترین و سریع ترین امکانت را با مناسب ترین قیمت برای شما فراهم می کند. اگر برای تعمیر کولر گازی ال جی خود نیاز به کمک دارید و یا می خواهید علت خرابی کولر گازی ال جی خود را بدانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

اقداماتی که در مرکز تعمیر کولر گازی ال جی صورت می پذیرد بدین شرح است. به محض اینکه شما عزیزان با متخصصین کلینک تاسیسات تماس حاصل می کنیدف تکنسین های ما با مشاوره و پرسیدن برخی سوالات تلاش می کنند به صورت غیر حضوری و با کمک شما مشکل به وجود آمده برای شما را حل کنند.

در صورتی که مشکل به صورت غیر حضوری قابل حل نباشد، متخصصین ما در زمان تعیین شده توسط ما در محل حضور یافته و اقدام به تعمیر کولر گازی ال جی شما می کنند. برای اطمینان خاطر شما عزیزان تعمیر کولر گازی ال جی توسط تکنسین های ما دارای گارانتی می باشد و اگر به مدت 90 روز به همان مشکل قبلی برخورد کردید، این بار بدون هزینه مشکل را برای شما حل خواهند کرد.

 

دلایل خرابی کولر گازی ال جی

کولر گازی ال جی نیز مانند مابقی برندهای کولرگازی مانند کولر گازی جنرال نیاز به تعمیر دارد و دلایل متعددی این خرایب را به بار می آورد. در این بخش می خواهیم برخی از این علل را که میان اکثر کولر گازی ها مشترک است بیان کنیم تا برای حل مشکل شما و تعمیر کولر گازی ال جی شما را یاری کنیم.

 • تعمیر کولر گازی ال جی

  تعمیر کولر گازی ال جی

  کار نکردن فن کولر گازی

یکی از قطعات مهم در کولر گازی فن آن است که خرابی های مربوط به این قطعه بسیار حیاتی و مهم است. کولرهای گازی ال جی دو فن دارند. یکی از آن ها هوای داخل اتاق را از روی اپراتور رد می کند و دیگری هوا را از روی کندانسور رد می کند. خرابی هر یک از این دو فن ها سبب ایجاد مشکل می شود و می بایست نسبت به تعمیر کولر گازی ال جی خود اقدام کنید. اگر به این مشکل رسیدگی نشود ممکن است مشکلات جدیدتری ایجاد شود.

برای کار نکردن هر یک از فن های کولر گازی دلایل مختلفی وجود دارد که محتمل ترین دلایل می تواند بدین شرح باشد. ابتدا خازن چک شود و بعد از ظان رله برد فن را بررسی کنید. اگر هر دو این فطعات سالم بودند می بایست سنسور دمای کولر گازی بررسی شود.

 • خرابی موتور فن کولر گازی

برای فهمیدن مشکل این قسمت ابتدا فن را با دست بچرخانید تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. اگر پروانه فن نچرخد بایستی موتور بررسی شود و در صورت نیاز موتور دستگاه تعوض گردد چون ممکن است بلبرینگ های موتور ساییده دشه باشد و از دور خارج شده باشد. ولی اگر فن سالم بود سیستم برق رسانی موتور را بررسی کنید و اگر برق رسانی نیز خالی از ایراد بود موتور را تعویض کنید.

 • خاموشی ناگهانی کولر گازی

اگر کولر گازی شما به طور ناگهانی خاموش شد قبل از اقدام به تعمیر کولر گازی ال جی برق را چک کنید. نوسانات برق ممکن است سبب خاموشی کولر گازی شود. در صورتی که مشکل برقی رسانی وجود نداشت هریک از گزینه های زیر ممکن است دلیل خاموشی کولر گازی باشد.

 • خرابی فیوز مینیاتوری کولر گازی و یا خارج شدن آن مدار.

خرابی برد کولر گازی (برد کولر گازی مرکز فرمان دهی است و با خرابی این بخش در واقع کولر گازی به طور کامل از کار می افتد و دیگر کار نمی کند.)

خرابی کمپرسور ( کمپرسور در کولر گازی نقش شروع کننده کار راد دارد و در صورتی که خرابی شود کولر گازی از کار می افتد و می بایتس نسبت به تعمیر کولر گازی ال جی اقدام نمود)

 • قدرت کم در پرتاب باد

اگر کولر گازی شما تنها اطراف خود را خنک می کند و قدرت پرتاب باد آن مانند قبل کار نیم کند ممکن است فیلترهای شما کثیف باد. بهتراست فیلترها را خارج کرده، بشویید و مجددا در جای خود نصب کنید.

 • یخ زدن کولر گازی در تابستان

دلیل یخ زدن کولر گازی می تواند کثیفی کویل اپرتور و یا کثیفی فیلترها باشد. اگر کویل کثیف باشد سبب اختلال در جریان عبوری می شود که سبب می شود انتقال حرارت درستی صورت نگیردو در نهایت باعث یخ زدن کویل خواهد شد.

 • داغ شدن موتور کولر گازی

یکی از مشکلاتی که اکثرا دارندگان کولر گازی با آن درگیر هستند، داغ شدن موتور آنبیش از حد معمول است. یکی از دلایل برای داغ شدن موتور فن کندانسور اسپیلت این است که جریان هوای مناسب برای تهویه فن وجود ندارد. دیگر دلیل داغی موتور معیوب بودن موتور است. و یا اینکه ممکن است موتور فن نسبت به کولر گازی کوچک باد و قدرت لازم برای به حرکت درآوردن کولر گازی را نداشته باشد.

آخرین دلیلی که می بایست بررسی کنید و نسبت به تعمیر کولر گازی ال جی اقدام کنید خازن هاست. در صورتی که خازن نامناسب و تیغه های فن با سایز نادرست روی موتور نصب شده باشد جریان وروی افزایش یافته و موجب داغ شدن موتور می شود.

 

تماس با ما | تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

تیم خدماتی کلینیک تاسیسات 24 خریدار انواع پکیج و اسپیلت کارکرده به بالاترین قیمت لوله بازکنی و تخلیه چاه ، رفع ترکیدگی لوله و بازسازی کف ، نقاشی ساختمان گچبری ، پتینه کاری ، لندن کاری و… فروش و اجرای ایزوگام ، نصب سرویس و تعمیرات اسپیلت ، اجرا وتعمیرات موتور خانه ، چیلرهای جذبی و تراکمی استخر ، لوله کشی سرد و گرم ، نصب و سرویس شیرآلات ، تیم 24 با کادری مجرب بصورت شبانه روزی همراه شما هست تا آرامش شما عزیزان فراهم شود.

 • آدرس : تهران ، خیابان شریعتی بالاتر از پل صدر خ سمیاری نبش سرتیپی پلاک۱۰
 • تلفن : 22209257-021
 • تلفن :  22683554-021
 • موبایل : 09129379348

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.