تعمیرات پکیج در شمیرانات

نمایندگی تعمیرات پکیج در شمیرانات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند.شما نیز می توانید با اطمینان تعمیرات پکیج در شمیرانات خود را به دست نمایندگی های ما بسپارید. در ادامه نیز به منظور رسیدگی و بررسی تعمیرات پکیج در شمیرانات با ما همراه باشید.

تعمیر تخصصی پکیج در شمیرانات

تعمیرات پکیج در شمیرانات به عنوان یکی از نمایندگی های کلینیک تاسیسات با کادر حرفه ای و تعمیرکاران خبره برای نصب، سرویس و تعمیرات پکیج در شمیرانات در خدمت تهرانی های عزیز می باشد،که در مواقعی که کار با پکیج با مشکلاتی مثل روشن نشدن، جرقه نزدن، خاموش شدن، شعله‌ی زیاد، گرم نشدن آب و دیگر موارد ارور رو به رو شدید، این امکان وجود دارد که از خدمات ما بهره مند بشوید.

تمام خدمات ما شامل ۶ ماه ضمانت و خدمات بعد از فروش است، حال اگر آن که از فرایند تعمیر پکیج در این بازه زمانی دچار مشکل می گردد، تعمیرات بدون هزینه دوباره انجام می گردد. منصفانه بودن هزینه‌ی تعمیر پکیج از اصول ما است و ما سعی می کنیم که با تعمیرات پکیج در شمیرانات،قطعه‌ی معیوب به جای تعویض هزینه‌ها را کم نماییم و به نسبت آن را کاهش بدهیم.

توصیه های ایمنی در هنگام تعمیرات پکیج در شمیرانات

استفاده از پکیج های دیواری در کشور روبه رشد هستند که باید در هنگام تولید و فروش آن به نکات ایمنی هم توجه داشته باشند.

بیشتر شدن استفاده مردم از پکیج در ساختمان های مسکونی و توجه نداشتن به رعایت نکات ایمنی در استفاده از این وسایل این امکان  را دارد که خطراتی را به همراه خود داشته باشند. ولی در ادامه به بعضی از خطرات احتمالی در تعمیرات پکیج در شمیرانات خواهیم پرداخت.

قضیه نشت پیدا کردن گاز از مسائل مهمی است که باید در خصوص هر وسیله گازسوزی به آن پرداخته شود. در همه وسایل احتراقی گاز سوز از جمله پکیج دیواری آب‌گرم، به علت وجود داشتن اتصالات در مسیر عبور گاز، این احتمال وجود دارد که از نشت کردن گاز جلوگیری به عمل آید.

علاوه بر این در صورت وجود داشتن احتراق، گاز به شکل کلی وارد محیط اطراف می گردد و احتمال خطر آتش‌ سوزی و انفجار را برای مصرف کنندگان به وجود می آورد. در کل پکیج ها نیز با در نظر داشتن این قضیه که پکیج در همه طول سال کاربردی است و استفاده کردن از آن فقط مختص به فصل خاصی نیست و مکان ثابتی برای نصب آن در نظر گرفته نمی شود.

مطالعه بیشتر: تعمیرات پکیج بوتان در تهران

شما عزیزان با استفاده کردن از پکیج دیواری یا پکیج زمینی دیگر هیچ احتیاجی به اشغال فضایی به اسم موتور خانه در ساختمان نخواهیم داشت.

به شکل کلی در حال حاضر بخش قابل توجهی از ساختمان ها برای تامین کردن گرمایش و آب گرم به پکیج های شوفاژ دیواری تجهیز خواهند شد و تکنولوژی استفاده شده در بخش اتوماسیون در عملکرد دستگاههای فوق در سالیان اخیر سبب بهتر شدن میزان عملکرد و افزایش بیشتر هر چه بیشتر راندمان خواهند شد.حال در صورت به وجود آمدن مشکل شما عزیزان باید اقدام به انجام تعمیرات پکیج در شمیرانات کنید.

در ادامه هم برخی از مزایای پکیج آب گرم را معرفی خواهیم کرد.

 • گرم شدن سریع آب
 • داشتن آب گرم به شکل دائم و تمام نشدنی به اندازه مورد نیاز آن
 • داشتن میزان گرمایش مدنظر در فصول سرد سال
 • کم کردن فضای اشکالی در فضای نصب شده
 • استقلال پیدا کردن پکیج در سرویس گرمایی
 • حفظ کردن محیط زیست با سوختن تمیز با بازدهی بسیار بالا
 • و سایر موارد.

مزایای استفاده کردن از پکیج در منزل

 • در هنگام استفاده کردن از انواع پکیج گرمایشی احتیاج به لوله کشی زیاد در سیستم حرارت مرکزی شوفاژ از موتور خانه تا رادیاتور های شوفاژ واحدها و پرت حرارتی لوله های مربوطه درطول مسیر است.
 • بازدهی احتراق پکیج های گرمایشی در مقایسه با سیستم حرارت مرکزی بین دو تا سه برابر بیشتر خواهد شد و این به این معنی می باشد که به جهت تولید مقدار ثابت انرژی گرمایشی، مقدار مصرف گاز در سیستم حرارت مرکزی دو تا سه برابر بیشتر از پکیج گازی می باشد.
 • در زمان اجرای لوله کشی گاز مستقل و کنتور گاز جداگانه برای هر کدام از واحدهای ساختمان، استقلال یاد شده از نظر هزینه گاز مصرفی هم به وجود خواهد آمد.
 • استقلال پیدا کردن در واحدهای ساختمان از لحاظ بی نیازی به موتور خانه و استقلال در هزینه های سرویس و نگهداری است.

احتمال وجود داشتن مشکلات احتمالی در پکیج

تعداد افرادی که در فصول سرد سال مانند زمستان با پکیج بوتان خود به مشکل برخورد می کنند. حال این احتمال وجود دارد که خیلی از آنان از تعداد مکرر بروز یک مشکل و هر بار تعمیر آن و صرف هزینه و مجددا تکرار همان مشکل به ستوه آمده باشند و در فکر تعویض کلی پکیج دیواری خود می افتند اما بهتر می باشد که قبل از تعویض کردن آن به فکر تعمیرات پکیج در شمیرانات باشید تا در صورت امکان مشکل پکیجتان حل شود و دیگر احتیاجی به پرداخت هزینه بیشتر نباشد.

اشتباهی که در حال حاضر در خیلی از این افراد انجام شود، دو مورد بیشتر نیست. ولی در شروع کار قبل از مراقبت کردن از دستگاه و سرویس منظم و به موقع پکیج دیواری خود در شروع زمستان غافل هستند. دوم اینکه است که به منظور انجام دادن سرویس و یا تعمیرات پکیج دیواری ، در نزد یک تعمیرکار متخصص نخواهد رفت و پکیج خود را به افراد غیر متخصص خواهد سپرد. هم اکنون کمبود دانش تخصصی، نبود تسلط بر انواع مدل های پکیج دیواری و کمبود تجربه تعمیرات این برند به نتیجه ای جز این نیز انجام نمی گردد.

بهتر است دیگر نگران تعمیر پکیج خود نباشید

ما دلسوز شما عزیزان هستیم و ارزش دستگاه شما را به خوبی درک خواهیم کرد و از نگرانی و عدم اطمینان شما کاملا آگاه هستیم. بیشتر تعمیر کاران در عوض رفع مشکل، به تشدید آن و خسارت به دستگاه نیز پیدا می کنند که همه این موارد به دلیل نداشتن تخصص می باشد.

به همین دلیل با بیمه کردن پکیج دیواری شما در طول تعمیرات آن، خیال شما را آسوده می کنیم و علاوه بر آن، در پایان تعمیرات و به نشانه تضمین کردن کیفیت خدمات خود، با اعطای گارانتی معتبر چند ماهه به شما، تعهد خود در قبال خدمات ارائه شده را ثابت می کنیم.شما عزیزان هم می توانید با انجام دادن تعمیرات پکیج در شمیرانات قطعات مورد نظر خود را تعمیر کنید و دیگراحتیاجی به تعویض آن نداشته باشید.

تعمیرات پکیج در شمیرانات

مشکلات به وجود آمده برای پکیج

مشکلات بسیاری هم احتمال دارد که برای پکیج دیواری به وجود بیاید که شما می توانید با انجام تعمیرات پکیج در شمیرانات آن را تعمیر کنید.

 • این امکان وجود دارد که پکیج هر چند دقیقه یا هر چند ساعت یکبار خاموش شود
 • پمپ آب پکیج نیز دچار مشکل می گردد
 • ایراد پیدا کردن برد الکتریکی
 • خاموش شدن ناگهانی صفحه نمایش و کار نکردن با آن
 • ظاهر شدن کد خطا یا ارور ظاهر شده بر روی پکیج ها
 • چکه شدن آب از ریز پکیج ها
 • و سایر موارد.

در هنگامی که موارد این چنینی یا مشکلات دیگری را در پکیج خود دیدید،باید سریعا با نمایندگی تماس حاصل کنید و اقدام به انجام تعمیرات پکیج در شمیرانات نمایید تا دیگر متخصصین ما صرف نظر از مدل و ظرفیت پکیج بوتان شما، در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکل دستگاه را به شکل تضمینی برطرف نمایند.

همچننی علاوه بر آن، امکان تعمیر برخی از قطعات به جای تعویض آنان ها وجود ندارد که با توجه به در اولویت قرار داشتن تعمیر قطعات، این کار علاوه به بیشتر شدن طول عمر مفید دستگاه شما به کم شدن هزینه های شما هم منجر می گردد و شما هم می توانید با انجام تعمیرات پکیج در شمیرانات خیال خودتان را از انجام تعمیرات آن آسوده کنید.

چرا کلینیک تاسیسات را باید انتخاب کنیم؟

معرفی کردن بعضی از دلایل برای انتخاب کردن کلینیک تاسیسات برای انجام سرویس و تعمیرات پکیج در شمیرانات :

۱ – به کار گرفتن تکنسین های با سابقه کاری خیلی بالا که دارای حداقل ۷ سال هستند و مختص تعمیرات پکیج بوتان نمی باشند.

۲–  به کار گیری تکنسین های آموزش دیده و آشنا به زبان

۳ – تلاش کردن در تعمیر قطعات و دوری کردن از تعویض دستگاه در صورت امکان

۴ – کم کردن زمان حاضر شدن متخصصین در منزل و شرکت شما با توجه به وقت تعیین شده برای آن.

۵– انجام دادن تعمیرات با نرخ پرداختی مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی در کشور

۶ – ارائه دادن ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده کردن از قطعات درجه یک و همه قطعات اصلی و اورجینال

۸ – انجام دادن سرویس دهی به صورت بیست و چهار ساعته در تمام ساعات شبانه روز حتی در تعطیلات رسمی و روز های جمعه ها

۹ – با انجام دادن تعمیرات در محل هم به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی شود.

۱۰- ایاب و ذهاب به شکل رایگان که در سرویس و تعمیرات پکیج در شمیرانات گرمایش مد نظر خانه خود را باید از کلینیک تاسیسات درخواست نمایید.

همچنین شما عزیزان هم می توانید در صورت به وجود آمدن هر مشکلی در نحوه عملکرد پکیج خود با ما در کلینیک تاسیسات در تماس باشید تا متخصصین ما در خصوص تعمیرات پکیج در شمیرانات شما را به درستی راهنمایی نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *