تعمیرات پکیج بوتان در تهران

تعمیرات پکیج بوتان در تهران را باید به دستان متخصصانی در این حوزه بسپارید. یکی از قدیمی ترین محصولات شرکت بوتان آب گرمکن های آن می باشد که با گذشت زمان و پیشرفت علم مهندسی این محصول نیز مانند سایر محصولات کارخانه های دیگر دچار پیشرفت گردیده است.

تعمیرات پکیج بوتان در کلینیک تاسیسات 24

یکی از بیشترین تماس هایی که با مرکز کلینیک تاسیسات 24 گرفته می شود تعمیرات پکیج بوتان در تهران می باشد. بوتان برای تمام مردم ایران نام آشناست و کمترین فردی می باشد که با محصولات این کارخانه آشنا نباشد. پکیج های شرکت بوتان نیز مانند هر کدام از دیگر محصولات دیگر این کارخانه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و شما به راحتی می توانید به این برند اعتماد کنید.

اما این محصول نیز مانند هر محصول دیگری که تمام شرکت های جهان تولید می کند بعد از مدتی ممکن است مشکلاتی برای آن به وجود بیاید و شما نیاز به تعمیرات پکیج بوتان در تهران داشته باشید.

گروه کلینیک تاسیسات 24 مفتخر است که با دارا بودن نیروهایی مجرب در زمینه ی تعمیرات پکیج بوتان بهترین خدمات را به مردم تهران ارائه دهد. پس اگر اکنون که به داخل سایت ما آمده اید باید به شما بگویم که برای سپردن تعمیرات پکیج بوتان خود در تهران به ما ذره ای شک نداشته باشید.

علاوه بر اینکه تعمیرات را به خوبی برای شما انجام می دهیم اگر زمانی شما نیاز به تعویض قطعه ای نیز داشته باشید ما با دارا بودن قطعات اورجینال در این زمینه می توانیم قطعات را تعویض کنیم و همچنین گارانتی قطعات را تا شش ماه به شما بدهیم.

برای اینکه با تعمیرات پکیج بوتان در تهران شما را بیشتر آشنا کنیم و با این پکیج پرطرفدار در ایران بیشتر آشا شوید به شما پیشنهاد می دهیم تا در ادامه ی مقاله ما را همراهی کنید.

آشنایی با مشکلات پکیج بوتان

اگرکمی با پکیج ها آشنایی داشته باشید و یا اینکه آن را باز کرده باشید متوجه خواهید شد که این پکیج ها از قطعات مکانیکی کمی برخوردارند. از همین رو می توان به راحتی حدس زد که چه مشکلاتی برای آن ها به وجود می آید و این مشکلات از کجا نشات می گیرد.

سرد و گرم شدن آب در پکیج بوتان

یکی دیگر از مشکلاتی که در تعمیرات پکیج بوتان در تهران پیش می آید این است که دائم آب سرد و گرم می شود. این مشکل دارای علل گوناگون است. اگر بخواهیم به چند مورد اشاره کنیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:  نوسان در فشار آب ورودی، پایین بودن فشار گاز، رسوب گرفتن تبدیل کننده (مبدل ثانویه)، خراب شدن سنسور آب گرم مصرفی، خرابی فلومتر ، ایراد از پرشر فن باشد.

این مشکلات را می توان با تماس گرفتن با اداره گاز برای پایین بودن فشار گاز، رسوب زدایی پکیج ، تعویض کنترل کننده گرما جهت خراب شدن سنسور گرمایی، تعویض شیر ورودی گاز برای مشکل ورودی گاز، تعویض فلومتر، تعویض پرشر فن برطرف کرد.

روشن نشدن شعله پکیج بوتان

یکی از مواردی که ممکن است خیلی با آن رو به رو شوید این است که پکیج روشن نشود. این مشکل ممکن است از مواردی از قبیل نوسان کردن فشار آب و جریان برق یا نقص ورودی گاز یا  فشار هوا باشد که می توان با تامین کردن فشار آب نوسان آن را کنترل کرد.

با استفاده از محافظ برق، جریان برق را کنترل کرد یا با تعویض شیر ورودی گاز، نقص ورودی گاز را از بین برد و با تعویض کردن سوئیچ فشار هوا، نقص ناشی از فشار هوا را از بین برد.

توصیه های ایمنی در خصوص تعمیرات پکیج بوتان در تهران  

استفاده کردن از پکیج های دیواری در کشور روبه رشد می باشد که باید در هنگام انجام آن نکات ایمنی را در جهت بهره برداری ایمن از آنها هم مد نظر مردم باشد.

بیشتر شدن استفاده مردم از پکیج در ساختمان های مسکونی و توجه نکردن به رعایت نکات ایمنی در استفاده از این وسایل ممکن می باشد و ممکن است که خطراتی را به همراه داشته باشد.در ادامه ما به برخی از خطرات احتمالی در تعمیرات پکیج بوتان در تهران  می پردازیم.

قضیه نشت کردن گاز از مسائل مهمی می باشد که باید در خصوص هر وسیله گازسوزی با جدیت بررسی کنیم. در تمامی وسایل احتراقی گاز سوز از جمله پکیج دیواری آب‌گرم، به دلیل وجود اتصالات در مسیر عبور گاز، این احتمال خواهد داشت که نشت گاز به وجود بیاید. علاوه بر آن در صورت احتراق، گاز به شکل کلی وارد محیط اطراف می شود و خطر آتش‌سوزی و انفجار را برای مصرف کنندگان به وجود می آید.

در کل پکیج ها نیز با در نظر گرفتن این موضوع که پکیج در تمام طول سال کاربردی می باشد و استفاده کردن از آن فقط مختص به فصل خاصی نمی باشد و مکان ثابتی برای نصب آن در نظر گرفته نشده است. این کار مزایای بسیار زیادی را از نظر ایمنیِ نشت گاز برای پکیج دیواری بوجود خواهد آورد.

حذف شدن اتصالات نامناسب همانند شیلنگ‌های انتقال گاز و دور بودن اتصالات از معرض تماس و برخورد با اشیا، عمر و قابلیت اطمینان را در پکیج بالا خواهد رفت. پکیج نیز دارای سیستم ایمنی وجود شعله می باشد که با قابلیت اطمینان بالایی در صورت تشکیل نشدن شعله گاز مدار را قطع خواهد کرد.شما عزیزان باید بلافاصله بعد از بروز هر مشکلی اقدام به تعمیرات پکیج بوتان در تهران کنید تا از تشدید مشکلات جلوگیری کنید.

مزایای استفاده از پکیج

 • در زمانی که استفاده کردن از انواع پکیج گرمایشی نیازه به لوله کشی زیاد در سیستم حرارت مرکزی شوفاژ از موتور خانه تا رادیاتور های شوفاژ واحدها و پرت حرارتی لوله های مربوطه درطول مسیر نمی باشد.
 • بازدهی احتراق پکیج های گرمایشی در مقایسه با سیستم حرارت مرکزی بین دو تا سه برابر بیشتر می باشد و این بدان معنا نمی باشد که به منظور تولید مقدار ثابت انرژی گرمایشی، مقدار مصرف گاز در سیستم حرارت مرکزی دو تا سه برابر بیشتر از پکیج گازی است.
 • در هنگام اجرای لوله کشی گاز مستقل و کنتور گاز جداگانه برای هر کدام از واحدهای ساختمان، استقلال یاد شده از نظر هزینه گاز مصرفی هم به وجود می آید.
 • استقلال داشتن در واحدهای ساختمان از لحاظ بی نیازی به موتور خانه و استقلال در هزینه های سرویس و نگهداری می باشد.

با استفاده کردن از پکیج دیواری یا پکیج زمینی دیگر احتیاجی به اشغال فضایی به اسم موتور خانه در ساختمان نداریم.

پکیج بوتان هم جایگزین بسیار خوبی برای سیستم های مرکزی سنتی می باشد که در زمان تامین گرمایش مطبوع و آب گرم واحدهای مسکونی، فاقد خیلی از اشکالات و محدودیت های موتورخانه می باشد و آسایش و راحتی بیشتری را به وجود می آورد.

با تولید شدن پکیج شوفاژ دیواری در سال هفتاد و دو، برای اولین بار امکان استقلال واحدهای آپارتمانی و کاهش مصرف گاز فراهم می شود و با آگاه شدن تدریجی خانواده ها از مزایای بسیار زیاد این محصول، استقبال از آن افزایش می یابد، به شکل کلی  در حال حاضر قسمت قابل توجهی از ساختمان ها برای تامین کردن گرمایش و آب گرم به پکیج های شوفاژ دیواری تجهیز می گردد.

تکنولوژی استفاده شده در قسمت اتوماسیون در عملکرد دستگاههای فوق در سالیان اخیر باعث بهتر شدن میزان عملکرد و افزایش بیشتر هر چه بیشتر راندمان می شود.حال در صورت به وجود آمدن مشکل شما عزیزان می توانید اقدام انجام تعمیرات پکیج بوتان در تهران نمایید.

در ادامه نیز برخی از مزایای پکیج آب گرم را معرفی می کنیم.

 • گرم شدن آب به شکلی سریع و بدون انتظار کشیدن برای گرم شدن
 • داشتن آب گرم به صورت دائم و تمام نشدنی به اندازه مورد نیاز
 • داشتن گرمایش مطلوب در فصول سرد
 • کم بودن فضای اشکالی در محل نصب شده
 • مستقل شدن بدون وابستگی به سایر واحد ها
 • حفظ شدن محیط زیست با سوختن تمیز با راندمان بسیار بالا
 • و سایر موارد.

نحوه ی فعالیت تابستانی محصول

حال در ادامه پکیج دیواری فقط در زمان نیاز به تامین کردن آب گرم مصرفی به شکل خودکار روشن خواهد شد.

زمانی که مصرف کننده یکی از شیرهای آب گرم را با حرکت اهرم باز می کند،دستور روشن شدن مشعل از طریق میکروسوئیچ سنسور فشار وبرد کنترل الکترونیک صادر می شود و  آب گرم با بهره گیری کردن از مبدل حرارتی ثانویه پوسته و لوله به شکل فوری تامین می گردد با بستن اب گرم مصرفی بلافاصله دستگاه خاموش می شود.

نحوه ی فعالیت زمستانی محصول

داشتن پکیج دیواری در فصل زمستان آب گرم مدار گرم کننده را تامین خواهد کرد.زمانی که شیر آب گرم مصرفی باز شود با عبور دادن جریان آب از سنسور فشار میکروسوِئیچ این سنسورفعال می شود با ارسال کردن فرمان به شیر سه طرفه ی برقی از طریق برد کنترل الکترونیک مدار رادیاتور ها موقتا قطع شده آب مدار گرم کننده به مبدل حرارتی ثانویه پوسته – لوله هدایت می گردد.

به همین منوال ترتیب آب گرم مصرفی به صورت فوری تامین می شود.همچنین بعد از بسته شدن شیر آب گرم مصرفی شیر سه طرفه ی برقی به شکل خودکار آب گرم مدار گرم کننده را به مدار رادیاتور هدایت خواهد کرد.حال اگر مشکلی به وجود آمد شما می توانید به مراجعه به نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در تهران آن ها را پیگیری نمایید.

وجود مشکلات احتمالی در پکیج بوتان

همان طور که می دانید،پکیج بوتان همانند برندهای خوب و باکیفیت پکیج دیواری در بازار می باشد که می تواند در روزهای سرد زمستانی خانه شما را گرم و آب داغ مورد نیاز برای استحمام و غیره را در هر زمانی برای شما مهیا می کند. اما کم نمی باشند تعداد افرادی که در اواسط زمستان با پکیج بوتان خود به مشکل برخورد می کنند و نگران می شوند.

حال ممکن است که بسیاری از آنان از تعداد مکرر بروز یک مشکل و هر بار تعمیر آن و صرف هزینه و مجددا تکرار همان مشکل به ستوه آمده باشند و در فکر تعویض کلی پکیج دیواری خود می افتند اما بهتر است که قبل از تعویض آن به فکر تعمیرات پکیج بوتان در تهران باشید تا در صورت امکان مشکل پکیجتان حل شود و دیگر نیازی به پرداخت هزینه بیشتر نداشته باشید.

اشتباهی که معمولا در بیشتر این افراد انجام می شوند، دو مورد بیشتر نمی باشند. اما در ابتدا قبل از مراقبت از دستگاه و سرویس منظم و به موقع پکیج دیواری خود در شروع زمستان غافل می باشند. دوم اینکه به منظور انجام دادن سرویس و یا تعمیرات پکیج بوتان در تهران، در نزد یک تعمیرکار متخصص بوتان نمی رود و پکیج خود را به افراد غیر متخصص می سپرد.

در حال حاضر کمبود دانش تخصصی، نبود تسلط بر انواع مدل های پکیج دیواری بوتان و کمبود تجربه تعمیرات پکیج بوتان در تهران به نتیجه ای جز این نیز انجام نمی شود.

ما در نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در تهران وضعیت شما را در زمان خرابی پکیج دیواری و نبود گرما و آب گرم به خوبی درک خواهیم کرد و به منظور جلوگیری کردن از اتلاف شدن وقت و هزینه های شما، با استفاده کردن از متخصصین مجرب و باسابقه بوتان به منزل تان می آید و سرویس و تعمیرات پکیج دیواری شما را انجام خواهیم داد.

انجام تعمیرات پکیج بوتان در تهران را به ما می سپرد

نصب کردن اصولی پکیج دیواری به منظور انجام کارکرد دستگاه در بهتر شدن حالت آن و داشتن بیشترین راندمان حرارتی و نیز جلوگیری کردن از بروز برخی مشکلات متداول پکیج، الزامی است که باید به وسیله متخصص بوتان بگیرد. سرویس پکیج دیواری بوتان به جهت شناسایی مشکلات و ایرادات جزئی پیش از آنکه به مساله جدی بدل می شوند، احتیاج است که به جهت حفظ عملکرد پکیج شما در حالت کارکرد بیشینه خود کمک خواهد کرد.

البته لازم می باشد تا سرویس پکیج نیز به وسیله متخصص بوتان انجام بگیرد تا در نتیجه مطلوب حاصل بشود. پس از بروز دادن مشکل و خرابی دستگاه نیز هم بلافاصله بعد از انجام تعمیرات پکیج بوتان در تهران خود را توسط متخصص آن انجام داده تا از تشدید مشکلات جلوگیری به عمل آید که در این میان شما می توانید اقدام به تعمیرات پکیج بوتان در تهران کنید.

ما نیز با بیش از چندین هزار تعمیرات موفق ثبت شده برای انجام تعمیرات پکیج بوتان در تهران برای انواع مدل ها و ظرفیت های پکیج دیواری بوتان، متخصصین ما با هر گونه مشکل احتمالی در پکیج دیواری شما آشنایی کامل داشته باشد و رفع آنان را به صورت تضمینی انجام بشود.

همچنین متخصص پکیج بوتان ما با کمک دانش تخصصی به روز خود و تجربه داشتن تسلط بالا در انجام هر گونه نصب، سرویس و تعمیر پکیج بوتان در تهران شما، در کمترین زمان و بر طبق اصول و استانداردهای بوتان به دستگاه شما رسیدگی می کند. انتخاب کردن تصمیم درست شما می باشد، همچنین ما با بهترین افراد دارای صلاحیت را در اختیار شما قرار قرار می دهیم تا تعمیرات پکیج بوتان در تهران شما انجام شود.

شما نباید نگران تعمیر پکیج بوتان خود باشید

ما دلسوز شما عزیزان می باشیم و ارزش دستگاه شما را به خوبی درک می کنیم و از نگرانی و عدم اطمینان شما کاملا آگاه می باشیم. خیلی از تعمیرکاران در عوض رفع مشکل، به تشدید آن و خسارت به دستگاه نیز دست خواهند زد که تمامی این موارد ناشی از نبود و یا کمبود تخصص می باشد.

به همین علت با بیمه کردن پکیج دیواری بوتان شما در طول تعمیرات آن، خیال شما را راحت می کنیم و علاوه بر آن، در آخر تعمیرات و به نشانه تضمین کردن کیفیت خدمات خود، با اعطای گارانتی معتبر چند ماهه به شما، تعهد خود در قبال خدمات انجام شده را ثابت خواهیم کرد.شما عزیزان می توانید با انجام تعمیرات پکیج بوتان در تهران  قطعات مورد نظر خود را تعمیر نمایید و دیگر نگران تعویض آن نباشید.

تعمیرات پکیج بوتان در تهران

مشکلات متفاوتی نیز ممکن است که برای پکیج دیواری بوتان به وجود بیاید که شما می توانید با اقدام به انجام تعمیرات پکیج بوتان در تهران  آن را تعمیر نمایید.

 • ممکن است که پکیج هر چند دقیقه یا هر چند ساعت یکبار خاموش می گردد
 • پمپ آب پکیج نیز دچار مشکل می شود
 • ایراد داشتن برد الکتریکی
 • خاموش شدن صفحه نمایش و کار نکردن
 • ظاهر شدن کد خطا یا ارور ظاهر شده بر روی پکیج
 • چکه شدن آب از ریز پکیج
 • و سایر موارد.

در زمانی که موارد این چنینی یا مشکلات دیگری را در پکیج بوتان خود دیدید،باید بلافاصله با نمایندگی تعمیرات پکیج بوتان در تهران تماس حاصل فرمایید تا متخصصین ما صرف نظر از مدل و ظرفیت پکیج بوتان شما، در صورت بروز هر گونه مشکل دستگاه را به شکل تضمینی برطرف کنند.

علاوه بر آن، امکان تعمیر بعضی از  قطعات به جای تعویض آنان ها وجود خواهد داشت که با توجه به در اولویت قرار داشتن تعمیر قطعات، این امر علاوه به بیشتر شدن طول عمر مفید دستگاه شما به کاهش هزینه های شما نیز منجر می شود و شما می توانید با تعمیرات پکیج بوتان در تهران خیال خود را از انجام تعمیرات آن راحت کنید.

معرفی ده دلیل برای انتخاب کردن کلینیک تاسیسات به منظور انجام سرویس و تعمیرات پکیج بوتان در تهران :

۱ – به کار گیری از تکنسین های با سابقه کاری بسیار بالا که دارای حداقل ۷ سال می باشند و مختص تعمیرات پکیج بوتان هستند.

۲–  داشتن تکنسین های آموزش دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی داشتن در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض

۴ – کم شدن زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده می باشد.

۵– انجام تعمیرات با نرخ پرداختی مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ارائه ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده کردن از قطعات درجه یک و تمامی قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – انجام سرویس دهی به شکل بیست و چهار ساعته در کل ساعات شبانه روز حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹ – با انجام تعمیرات در محل نیز به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی گردد.

۱۰- داشتن ایاب و ذهاب به صورت رایگان در صورت سرویس و تعمیرات پکیج بوتان در تهران گرمایش مطلوب خانه خود را از کلینیک تاسیسات درخواست کنید.

شما عزیزان نیز می توانید در صورت بروز هر گونه مشکلی در عملکرد پکیج خود با ما در کلینیک تاسیسات در تماس باشید تا متخصصین ما در خصوص تعمیرات پکیج بوتان در تهران شما را به درستی راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *