تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران

تعمیرات پکیج بوتان در تهران را باید به دستان متخصصانی در این حوزه بسپارید. یکی از قدیمی ترین محصولات شرکت بوتان آب گرمکن های آن می باشد که با گذشت زمان و پیشرفت علم مهندسی این محصول نیز مانند سایر محصولات کارخانه های دیگر دچار پیشرفت گردیده است.

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران کلینیک تاسیسات 24

از جمله مواردی که با ما تماس می گیرند می توان به تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران اشاره کرد. تعمیرات پکیج ایران رادیاتور نیاز به متخصصانی با تجربه و حرفه ای در این زمینه دارد و هرکسی نمی تواند تعمیرات آن را بر عهده بگیرد. گاه دیده شده که فردی تعمیرات را به دست گرفته و چون نا بلد بوده است وضعیت را به جای بهبود دادن بدتر نیز کرده است.

در ایران کمتر فردی را می یابید که با برند ایران رادیاتور آشنا نباشد. این برند نام آشنا یکی از محصولات پرطرفدار یعنی پکیج را تولید می کند. پکیج های ایران رادیاتور یکی از بهترین پکیج ها در ایران می باشد که می توان با خیال راحت به آن اعتماد کرد. خرید این پکیج طبق آمار های موجود بسیار بالا بوده و این محصول یکی از محصولات پر فروش کارخانه می باشد.

البته این موضوع را در نظرداشته باشید که هرچقدر هم یک محصول خوب و با کیفیت باشد دلیل نمی شود که در گذر زمان نیاز به تعمیرات نداشته باشد. این محصول نیز مانند هر محصول دیگری بعد از گذشت چند ماه دچار فرسودگی می شود و نیاز است که تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران را در دستور کار قرار دهید.

گروه کلینیک تاسیسات 24 مفتخر است که با دارا بودن نیروهایی مجرب در زمینه ی تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران بهترین خدمات را به مردم ارائه دهد. پس اگر اکنون که به داخل سایت ما آمده اید باید به شما بگویم که برای سپردن تعمیرات پکیج ایران رادیاتور خود در تهران به ما اعتماد کنید تا بتونیم خدمات خود را با کمترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم.

در کنار تعمیرات شرکت ما بحث تعویض قطعات را نیز به خوبی انجام می دهد. تمام قطعات مورد استفاده برای شما اورجینال کارخانه می باشند که این موضوع از تعمیرات دوباره پکیج ایران رادیاتور در تهران جلوگیری می کند. برای اطمینان بیشتر شما عزیزان نیز ما تعمیرات پکیج ایران رادیاتور خود را شش ماه گارانتی می کنیم.

برای اینکه با تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران شما را بیشتر آشنا کنیم و با این پکیج پرطرفدار در ایران بیشتر آشنا شوید به شما پیشنهاد می دهیم تا در ادامه ی مقاله ما را همراهی کنید.

آشنایی با مشکلات پکیج ایران رادیاتور

اگرکمی با پکیج ها آشنایی داشته باشید و یا اینکه آن را باز کرده باشید متوجه خواهید شد که این پکیج ها از قطعات مکانیکی کمی برخوردارند. از همین رو می توان به راحتی حدس زد که چه مشکلاتی برای آن ها به وجود می آید و این مشکلات از کجا نشات می گیرد.

سرد و گرم شدن آب در پکیج ایران رادیاتور

از دیگر مشکلاتی که ممکن است برای پکیج ایران رادیاتور شما پیش بیاید این است که دائم آب از سرد به گرم و از گرم به سرد تغییر حالت دهد. این مورد نیز دارای علل گوناگون است از جمله:

نوسان در فشار آب ورودی، پایین بودن فشار گاز، رسوب گرفتن تبدیل کننده (مبدل ثانویه)، خراب شدن سنسور آب گرم مصرفی، خرابی فلومتر ، ایراد از پرشر فن

این مشکلات را می توان با تماس گرفتن با اداره گاز برای پایین بودن فشار گاز، رسوب زدایی پکیج ، تعویض کنترل کننده گرما جهت خراب شدن سنسور گرمایی، تعویض شیر ورودی گاز برای مشکل ورودی گاز، تعویض فلومتر، تعویض پرشر فن برطرف کرد.

روشن نشدن شعله پکیج ایران رادیاتور

از مواردی که می توان به آن اشاره کرد که با ما تماس می گیرید همین روشن نشدن پکیج می باشد. این مورد می تواند دلایل گوناگونی از جمله: نوسان کردن فشار آب و جریان برق یا نقص ورودی گاز یا  فشار هوا باشد که می توان با تامین کردن فشار آب نوسان آن داشته باشد.

با استفاده از محافظ برق، جریان برق را کنترل کرد یا با تعویض شیر ورودی گاز، نقص ورودی گاز را از بین برد و با تعویض کردن سوئیچ فشار هوا، نقص ناشی از فشار هوا را از بین برد.

طول عمر مفید پکیج ایران رادیاتور چقدر است؟

براساس عمر مفید پیشنهادی سازنده ، امید به زندگی پکیج ایران رادیاتور حدود هشت تا 12 سال است. که با توجه به موقعیت و طراحی واحد ، کیفیت نصب ، برنامه نگهداری و کیفیت آب متفاوت است. اگر آبگرمکن شما بیش از 10 سال سن دارد ، در اطراف پایه مخزن نشت می کند یا اگر بی نظیر کار کند ، احتمالاً زمان تعویض آن فرا رسیده است. همچنین می توانید برای کاهش هزینه های انرژی خود ، به مدل کارآمدتری ارتقا دهید.

در برخی موارد ، تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران فعلی شما باعث ذخیره مبالغ سنگین جایگزین کردن آن می شود. قبل از اینکه به دنبال تعویض باشید ، اطمینان حاصل کنید که یک مشکل الکتریکی ، مانند فیوز دمیده شده یا قطع کننده قطع ، دلیل خرابی واحد نیست. تعمیر و نگهداری منظم بخاری آب عمر واحد شما را افزایش می دهد و برخی از تعمیرات – مانند تعویض شیر تسکین فشار یا عنصر گرمایش – بسیار ساده هستند.

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور در تهران

پیمانکار حرفه ای کلینیک تاسیسات می تواند به خوبی شما را در عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران کمک کند.

شاید رایج ترین مشکلی که با پکیج آب در ارتباط است، آبی باشد که به اندازه دلخواه شما گرم نباشد. این امر معمولاً به دلیل خرابی ترموستات یا یک عنصر گرمایشی معیوب ایجاد می شود. موارد زیر را هنگامی که آب شما به اندازه کافی گرم نیست بررسی کنید.

پکیج برقی

 • مطمئن شوید که برق متصل است و ترموستات را دوباره تنظیم کنید.
 • بخاری را بشویید تا رسوب از مخزن پاک شود.
 • لوله های آب گرم را عایق بندی کنید.
 • عنصر گرمایش یا ترموستات را تعویض کنید.
 • تنظیم دما را روی ترموستات بالا ببرید.

آبگرمکن گازی

 • مطمئن شوید که گاز متصل است و چراغ خلبان روشن است.
 • بخاری را بشویید تا رسوب از مخزن پاک شود.
 • لوله های آب گرم را عایق بندی کنید.
 • مشعل گاز را تمیز کرده و ترموکوپلر را تعویض کنید (وسیله ایمنی که در صورت خاموش شدن شعله خلبان گاز به طور خودکار خاموش می شود).
 • تنظیم دما را روی ترموستات بالا ببرید.

سایر مشکلات رایج و راه حل های ممکن

 • صداهای Hissing یا Sizzling: رسوبات ممکن است در مخزن جمع شده باشند. مخزن را تخلیه کنید تا آب آن پاک شود. عناصر را در ظرف پر از سرکه سفید تا یک ساعت برداشته و خیس کنید و مقیاس جمع شده را خراش دهید.
 • دریچه تسکین فشار: شیر را تعویض کنید.
 • نشت لوله های تامین آب: اتصالات را محکم کنید. در صورت عدم موفقیت ، آب را خاموش کرده و اتصالات را تعویض کنید.

نگهداری پکیج ایران رادیاتور

برای جلوگیری از تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران می توانید نکاتی که در ادامه ذکر می شود را رعایت کنید. پکیج های آب امروزی ساخته شده اند که به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارند یا به آن احتیاج ندارند ، اما این نکات مربوط به تعمیر و نگهداری می تواند عمر پکیحج ایران رادیاتور آب شما را طولانی کند. برای نکات بیشتر در مورد تعمیر و نگهداری به نحوه نگهداری بخاری آب مراجعه کنید.

 • پکیج ایران رادیاتور را دو بار در سال تخلیه کنید تا از رسوبات جمع شده که باعث خوردگی می شوند ، خلاص شود. این همچنین باعث افزایش کارایی می شود.
 • شیر سوپاپ فشار را با بلند کردن دسته سوپاپ و باز گذاشتن آن امتحان کنید. این باید ترکیدگی آب را به لوله فاضلاب سرریز کند. اگر چنین نشد ، یک شیر جدید نصب کنید.
 • تنظیم درجه حرارت روی ترموستات را به 120 درجه فارنهایت کاهش دهید. این باعث کاهش آسیب مخزن در اثر گرم شدن بیش از حد می شود.

چه زمانی تعویض پکیج ضروری است؟

اگر پکیج ایران رادیاتور را تعویض می کنید ، می توانید آن را با همان نوع واحد جایگزین کنید. با این حال ، شما همچنین ممکن است به یک مخزن بزرگتر یا بخاری بدون مخزن ارتقا دهید.

هنگام جستجوی پکیج ، این ویژگی ها را در نظر بگیرید:

 • ظرفیت گالن: بخاری های 40 گالنی و 50 گالنی متداول ترین هستند.
 • میزان بازیابی: تعداد گالنهای بخاری در عرض یک ساعت گرم می شود.
 • ابعاد: ممکن است بر اساس مکانی که واحد را در خانه خود قرار می دهید به عرض و ارتفاع خاصی نیاز داشته باشید.
 • رتبه بندی های بهره وری انرژی: برچسب موجود در کنار آن باید برآورد هزینه سالانه بهره برداری از واحد را نشان دهد. مدل های با بازده بالا می توانند هزینه ها را کاهش دهند و در مصرف انرژی صرفه جویی کنند.

قبل از انجام تعمیرات یا خرید پکیج جدید ، پلاک سمت کنار واحد فعلی خود را بررسی کنید. در اینجا اطلاعات مفیدی از جمله ظرفیت مخزن ، مقدار R عایق ، دستورالعمل نصب ، فشار کار ، مدل و شماره سریال پیدا خواهید کرد. اگر آبگرمکن برقی دارید ، در صفحه نام ظرفیت و ولتاژ عناصر گرمایشی نیز آورده شده است.

این اطلاعات به عنوان نقطه شروع جستجوی قطعات جایگزین یا آبگرمکن جدید در خدمت شما خواهد بود. برای کمک به انتخاب آبگرمکن ، راهنمای خرید بخاری آب ما را بخوانید و به این سوالات پاسخ دهید تا مشخص شود آیا می خواهید خودتان با نصب پکیج آب روبرو شوید:

 • چگونه آبگرمکن قدیمی خود را دفع می کنید؟ کدهای محلی حاکم بر دفع اینگونه وسایل را بررسی کنید.
 • آیا قادر به مدیریت فیزیکی واحد خواهید بود؟ آبگرمکن ها حجیم و سنگین هستند. شما به کمک نیاز خواهید داشت.
 • آیا ابزار لازم برای انجام کار را دارید؟ نصب بخاری آب به آچارهای قابل تنظیم ، پیچ گوشتی ، اره برقی و انبردست نیاز دارد. اگر در نصب از لوله مسی استفاده کنید ، ممکن است به مشعل پروپان نیز نیاز داشته باشید.
 • آیا وقت دارید که کار را انجام دهید؟ هنگامی که شروع به تعویض پکیج آب کردید ، باید کار را تمام کنید.

مزایای استفاده از پکیج

 • در زمانی که استفاده کردن از انواع پکیج گرمایشی نیازه به لوله کشی زیاد در سیستم حرارت مرکزی شوفاژ از موتور خانه تا رادیاتور های شوفاژ واحدها و پرت حرارتی لوله های مربوطه درطول مسیر نمی باشد.
 • بازدهی احتراق پکیج های گرمایشی در مقایسه با سیستم حرارت مرکزی بین دو تا سه برابر بیشتر می باشد و این بدان معنا نمی باشد که به منظور تولید مقدار ثابت انرژی گرمایشی، مقدار مصرف گاز در سیستم حرارت مرکزی دو تا سه برابر بیشتر از پکیج گازی است.
 • در هنگام اجرای لوله کشی گاز مستقل و کنتور گاز جداگانه برای هر کدام از واحدهای ساختمان، استقلال یاد شده از نظر هزینه گاز مصرفی هم به وجود می آید.
 • استقلال داشتن در واحدهای ساختمان از لحاظ بی نیازی به موتور خانه و استقلال در هزینه های سرویس و نگهداری می باشد.

ما خدمات تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران را سریع همان روز را ارائه می دهیم و اکثر قطعات پکیج آب را دارا می باشیم. اگر به سرعت آب گرم شما تمام شد ، آب گرم ، آبگرمکن پر سر و صدایی ندارید یا نشتی پیدا نکردید ، بلافاصله به تماس تعمیراتی شما پاسخ خواهیم داد. گاهی اوقات ، بعضی از آبگرمکن ها به قطعات خاص مارک و مدل آن آبگرمکن احتیاج دارند و پس از تکمیل تشخیص ، باید قطعات را از سازنده سفارش دهیم.

زمان جایگزینی پکیج ایران رادیاتور؟

اگرچه بسیاری از مشکلات پکیج ایران رادیاتور قابل ترمیم است ، اما مواردی وجود دارد که پکیج آب گرم شما جایگزین می شود. اگر مخزن بالای 10 سال باشد یا مخزن خود نشت کند ، به احتمال زیاد به نصب جدیدی نیاز خواهید داشت. آب در زیر آبگرمکن تقریباً همیشه نشانه مطمئنی است که بخاری آب شما نیاز به تعویض دارد.

مزایای بالقوه تعویض پکیج آب:

 • بهره وری گرمایش آب بهبود یافته است
 • صرفه جویی در مصرف انرژی ، پول و آب
 • آب گرم بیشتر

اگر مشکلی با بخاری آب دارید ، 24 ساعت شبانه روز با شماره 22209257-021 تماس بگیرید تا با یکی از کارشناسان بخاری آب ما تماس بگیرید و یا قرار ملاقات برای سرویس یا تعویض را تعیین کنید.

آیا لازم است با سازنده پکیج آب خود تماس بگیرید؟ در مواردی که نیاز است تازه پکیج را نصب کرده اید و مشکلاتی به وجود می آید، می توانید از گارانتی آن استفاده کنید.

تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران

خدمات تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران

 • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در قسمت گاز ورودی
 • تعمیرات عناصر الکتریکی
 • تعمیرات شیر ​​کنترل گاز
 • نصب پکیج آب مسکونی
 • نصب پکیج تجاری
 • آزمایش و جایگزینی ترمو کوپل
 • تعمیر مجموعه کلی
 • دریچه های کاهش دما / فشار
 • خطوط فلکس گرم و سرد
 • جایگزینی خط فلکس گاز

 

چرا تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران کلینیک تاسیسات ؟

 • خدمات سریع
 • کمترین قیمت
 • تکنسین های حرفه ای باتجربه و آموزش دیده
 • بدون هزینه اضافی برای عصرها ، آخر هفته ها یا تعطیلات
 • کارشناسان ما به تماس شما 24/7/365 پاسخ می دهند
 • هزاران مشتری خوشحال برای بیش از 10 سال!
 • ما تخصص و خدمات حرفه ای را برای هر کار پکیج انجام می دهیم

 

برای خدمات سریع تعمیر پکیج ایران رادیاتور در تهران 22209257-021 اکنون تماس بگیرید.

معرفی ده دلیل برای انتخاب کردن کلینیک تاسیسات به منظور انجام سرویس و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران :

۱ – به کار گیری از تکنسین های با سابقه کاری بسیار بالا که دارای حداقل ۷ سال می باشند و مختص تعمیرات پکیج ایرا رادیاتور هستند.

۲–  داشتن تکنسین های آموزش دیده و آشنا به زبان

۳ – سعی داشتن در تعمیر قطعات و اجتناب از تعویض

۴ – کم شدن زمان برای حاضر شدن در منزل و شرکت شما منطبق بر وقت تعیین شده می باشد.

۵– انجام تعمیرات با نرخ پرداختی مصوب اتحادیه و نهادهای نظارتی

۶ – ارائه ضمانت نامه و گارانتی قطعات از شش تا ۳۶ ماه

۷ – استفاده کردن از قطعات درجه یک و تمامی قطعات فابریکی و اورجینال

۸ – انجام سرویس دهی به شکل بیست و چهار ساعته در کل ساعات شبانه روز حتی در تعطیلات رسمی و جمعه ها

۹ – با انجام تعمیرات در محل نیز به هیچ عنوان دستگاه از خانه شما خارج نمی گردد.

۱۰- داشتن ایاب و ذهاب به صورت رایگان در صورت سرویس و تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران گرمایش مطلوب خانه خود را از کلینیک تاسیسات درخواست کنید.

شما عزیزان نیز می توانید در صورت بروز هر گونه مشکلی در عملکرد پکیج خود با ما در کلینیک تاسیسات در تماس باشید تا متخصصین ما در خصوص تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در تهران شما را به درستی راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *